Ātrie kredīti internetā – ienāc un salīdzini tos Netcredit.lv!

Straujiem soļiem tuvojas viens no gada gaidītākajiem un mīlestības pilnākajiem notikumiem – Ziemassvētki. Tas ir laiks, kad ģimenes sanāk kopā pie viena galda, apspriež notikušo un, protams, apdāvina cits citu. Jāatzīst, ka tieši šo svētku laiks ir viens no aktīvākajiem periodiem arī aizdevējiem, jo dāvanu iegāde un svētku galdu klāšana ne vienmēr ir lēts process.

Ja ar ikmēneša ienākumiem ir par maz, nav sanācis iekrāt naudu gaidāmajiem svētkiem, bet vēlies aizvadīt krāšņus svētkus, Tev palīdzēt var ātrie aizdevumi. Kas ir ātrie kredīti internetā, kur un kā tos saņemt un kā salīdzināt pie Netcredit.lv? Lasi rakstu un uzzini turpinājumā!

Par dažādiem ātro kredītu piedāvājumiem uzzināt varam teju visur – gan radio, gan avīzēs un internetā. Bet kas īsti ir ātrais kredīts, ko piedāvā dažādi aizvedēji, tostarp, piemēram, Bino, Altero, Latkredits, Mogo un Latvijas kredītu centrs?

Ātrie kredīti internetā – kas tas ir?

Tie ir īstermiņa aizdevumi, kuru saņemšanas gadījumā iespējams iegūt salīdzinoši nelielu naudas summu. Ātros kredītus no citiem aizdevumiem atšķir, piemēram:

  1. kreditētāji. Ja ilgtermiņa kredītus, piemērma, kredītu mājokļa iegādei, lielākoties iespējams saņemt tikai pie bankas sektora aizdevējiem, tad ātrie kredīti internetā atšķiras, jo tos izsniedz virkne nebanku sektora kreditētāju;
  2. procentu likme. Ātrie kredīti atšķiras, jo nereti aizdevēji, izsniedzot personai pirmo ātro kredītu, piešķir 100% atlaidi komisijas maksai, kas nozīmē, ka līgumā noteiktajā laika posmā Tev nāksies aizdevējam atdot tik lielu summu, cik sākotnēji aizņēmies, nemaksājot procentus;
  3. ķīla. Tā kā izsniegta tiek salīdzinoši maza summa, aizdevēji nepieprasa ķīlu vai galvotāja norādīšanu. Tāpat ir iespējami arī tādi ātrie kredīti internetā, kuru pieprasījuma pieteikumā nav jānorāda darba vieta un ikmēneša ienākumi.

Bet kā ar ātro kredītu nepieciešamību un izlietojumu? Turpini lasīt rakstu un noskaidro, kādiem tēriņiem paredzēti ātrie aizdevumi!

Ātro kredītu izlietojums – plašas izvēles iespējas

Protams, aizdevējs neierobežo Tevi, kad Tu aizdevumu izlieto. Tā ir katra saņēmēja paša atbildība – rīkoties ar saņemto naudu. Taču aizdevēji izdala vairākus tēriņu veidus, kam piemēroti ir ātrie kredīti internetā. Lielākoties tie paredzēti, piemēram, šādu tēriņu gadījumā:

  • lai veiktu nelielu remontu mājoklī, piemēram, nomainītu durvis, iegādātos kādu mēbeli vai nokrāsotu sienas un griestus;
  • lai segtu neplānotus izdevumus, kas radušies pēkšņu notikumu rezultātā. Piemēram, nepieciešams doties pie ārsta vai steidzami iegādāties kādu preci;
  • lai izdzīvotu līdz nākamajai mēnešalgai, ja konkrētajā mēnesī piedzīvoti lielāki izdevumi nekā sākotnēji bija paredzēts.

Lai būtu vieglāk izvēlēties no plašā piedāvājuma klāsta, ir izveidots rīks, kas īstā aizdevēja izvēli padara daudz vienkāršāku – tā ir kredītu salīdzināšana.

Ātrie kredīti internetā – salīdzini pie Netcredit.lv!

Netcredit.lv ir vienkāršs un ērts rīks, kurā viegli iespējams iegūt informāciju par dažādu aizdevēju noteikumiem ne tikai ātro kredītu izvēles gadījumā, bet izvēloties arī patēriņa kredītus vai auto kredītus. Kādas ir šī rīka priekšrocības?

  • Apvieno informāciju par dažādiem kredītdevējiem. Iespējams noskaidrot, kādi ir katra aizdevēja noteikumi (izsniegtā summa, atdošanas laiks, procentu likme u.c.).
  • Sniedz plašu informāciju. Netcredit.lv mājaslapā iespējams iepazīties arī ar plašu informāciju par kredītu veidiem, lai ļautu ķredītņēmējiem izvēlēties, kurš no aizdevumiem ir atbilstošāks viņu vajadzībām.
  • Ātri ļauj izvēlēties. Izmantojot rīku, iespējams atzīmēt vēlamo aizņēmuma summu un dažādus noteikumus, kas saistīti ar attiecīgā kredīta noteikumiem. Piemēram, izvēloties ātros kredītus, iespējams atzīmēt, vai vēlies saņemt bezprocentu kredītu, vai Tev ir slikta kredītvēsture u.c.

Izvēlies atbildīgi. Atceries, ka ātrie kredīti internetā, tāpat kā ikviens cits aizņēmums, ir nopietns solis, tāpēc nepieciešams rūpīgi izvērtēt to nepieciešamību. Ja esi nolēmis spert šo soli, apmeklē Netcredit.lv un salīdzini piedāvājumus jau šodien!