Par mums

RoomBreak ir spēles žarns, kurā ir jāizkļūst no istabas, lai to izdarītu, jāpvieno draugu vai kolēģu domas, lai kopīgiem spēkiem tiktu galā ar uzdevumiem. Spēle piemērota 2-5 personām.

“Ar viņu var izlūkos iet!”, šādi mēs apzīmējam cilvēku, uz kuru var paļauties izaicinošās situācijās. Spēle RoomBreak palīdzēs saliedēt draugus un kolēģus, kopīgi meklējot atrisinājumus, lai izkļūtu no slēgtās telpas.

Spēlē var piedalīties 2-5 personas.

Sižets: “Jūs tiekat nepamatoti apsūdzēts valsts varas graušanā. Kāds uzrakstījis ziņojumu, ka esat runājis reakcionāras runas. Jūs atrodaties Valsts drošības komitejas izmeklētāja Borisa Jefrimoviča kabinetā, kas atrodas pazīstamās Stabu ielas nama pagrabā. Apsūdzībā rakstīts, ka esat runājis par vēlmi kādreiz apmeklēt Franciju. Gaisā virmo apkures cauruļu radītais siltais pelējuma smārds, rokas nedaudz berž aukstie rokudzelži. Izmeklētājs aizsmēķē jau trešo cigareti desmit minūšu laikā.

-“Pēc stundas pakaļ būs konvojs un tevi vedīs uz tiesu. Pēc panta draud nošaušana. Pārkāpums ir pārāk nopietns”, ar cigareti zobos apmierināti noburkšķ izmeklētājs. Viņam tā ir kārtējā atrisinātā lieta.

-“Es nesaprotu par ko mani apsūdz”, mēģinu iebilst, “neesmu neko kontrrevolucionāru darījis”.

-“Seifā pret tevi ir pierādījumi, sprukstiņ”, Jefrimovičš ar galvu pamāja uz zaļā seifa pusi, “tu te pasēdi, es paskatīšos vai konvojs nav atbraucis no tiesu nama”, un izgāja no kabineta, aizslēdzot aiz sevis durvis.”

Jums ir 60 minūtes, lai atrastu veidu kā atbrīvot sevi un savus kolēģus un kopīgiem spēkiem atrast visus pavedienus, atminēt visas mīklas un atslēgt kabinetu.